Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 
Ключевые слова: Винницаводоканал в блоге АПН    

Винницкое КП "Винницаводоканал" в блоге АПН

На страницу компании Зарегистрировать компанию!
Винницаводоканал в блоге АПН
  Винницаводоканал в блоге АПНпросмотров: 20905Винницаводоканал в блоге АПНВинницаводоканал в блоге АПН сообщения: +0 -2Винницаводоканал в блоге АПНВинницаводоканал в блоге АПН изменитьВинницаводоканал в блоге АПНВинницаводоканал в блоге АПН добавить прайс

Винницкое КП "Винницаводоканал" в отзывах и вопросах: форум и гостевая книга

23.06.2009 18:23  
IP 91.198.249.***  
Автор: Нємой Олександр Борисович
Заступнику міського голови м. Вінниці
Кістіону В.Є.
Копія : Начальнику ЖЕК №7Фойгелю Ю.Д.
Начальнику Він. Водоканалу
Ген. Директору Він. Теплових мереж
Коваленко С.І.
Мешканців буд. 600-річчя 4658
Заява
Вдруге звертаємось у міськвиконком ( перша заява на ім`я Матусяка С.В. від 16.06.09р. аналогічного змісту ) про термінове відновлення водопровідних і теплових мереж у первинний стан – відповідно від водоканалу і теплових мереж. Забудовником Кучером А.С. під час риття котловану екскаватором була обірвана труба ( 25.05.09р.) і два світлових дня два будинки були без води і замість двох задвижок була встановлена одна, друга пропала і встановлено трубу замість діаметра 100мм - менша, тимчасова пластмасова, що поставило в аварійний стан водопостачання і зменшився тиск води в часи пік. Листом № Ц-3-118003-2-2 від 12.06.09 р. Кучеру А.С. заборонено будівельні роботи, виритий котлован під підвальне приміщення 416м буквою «Г» укріпити, засипати і ділянку привести в первинний стан – термін до 15.06.09р. Роботи не проводяться, в зв`язку з тим, що водопровід не зроблено, терміново вимагаємо привести в належний стан водопровід, в іншому випадку мешканці відмовляться платити за воду ( немає належних послуг, будинок в аварійному стані ).
Від начальника теплових мереж, які восени 2008 року на звернення Кучера А.С. змінили напрямок трубопроводів і як результат пізніше подали тепло у будинок, з`явилась вібрація і шум в будинку, що неможливо спати вночі. Працівники тепломережі пояснили, що це для покращення тепла, що зовсім не так, як вияснилось це робилось для Кучера А.С. і взагалі, за який рахунок це робилось ? Тому вимагаємо терміново привести тепломережі в первинний стан. ЖЕК говорить, що це не їхня справа !!!!!! Просимо Вас, Володимир Євсійович, взяти під особистий контроль і негайне виконання робіт водоканалом і тепломереж, щоб не допустити подальше руйнування фундаментних блоків і як результату будинку.
17.06.2009 08:07  
IP 91.198.249.***  
Автор: Нємой Олександр Борисович
Заступнику міського голови м. Вінниці
Матусяку С.В.
Копія: Начальнику ЖЕК №7 Фойгелю Е.Д.
Начальнику Вінницького водоканалу
Ген. Директору Він. Теплових мереж
Коваленко С.І.
Мешканців буд.600-річчя 4658
Заява
Незважаючи на Ваш лист №Ц-3-118003-2-2 від 12.06.09 року про негайне припинення будівництва прибудови 416м буквою «Г» до панельного аварійного будинку, якому 42 роки Кучер А.С. відмовився припинити будівництво – міська влада йому не указ і виконувати рішення міськвиконкому і продовжував роботи до тих пір, поки міліція, яку ми викликали не заборонила йому будівництво о 16.00 16.06.2009.Він забрав будівельників і розписався в отриманні вказаного листа, а мав привезти бетон для заливки фундаменту.
Від начальника ЖЕКу №7 вимагаємо зробити водопровід як було, тому що під час риття котловану екскаватором була обірвана труба і два світлових дня два будинки були без води і замість двох задвижок встановлена одна і тимчасовий пластмасовий трубопровід з діаметром 100мм на менший, що поставило в аварійний стан водопостачання і зменшився тиск води в часи пік ( не працює колонка ).
Від начальника теплових мереж, які в 2008 р. восени на звернення Кучера А.С. змінили напрямок трубопроводів і як результат пізніше подали тепло у будинок, з`явилась вібрація і шум в будинку, що не можливо спати вночі. Працівники, які виконували ці роботи пояснили, що це для покращення тепла і взагалі за який рахунок це робилось ???!?
Бо тільки 25.05.09 вони обрізали попередні труби теплотраси під час риття екскаватором котловану.
Тому, Сергій Володимирович, просимо Вас вжити рішучі дії до Кучера А.С. по вище згаданому листу і зобов`язати його розробити технічні умови по закріпленню оголених фундаментів і терміново їх засипати, тому що часті дощі призвели до того, що фундаментні блоки зі сторони 600-річчя вийшли по нашим замірам за тиждень на 5-6см – потрібен Ваш особистий контроль! Взяти під контроль начальників служб, а начальникам відповідних служб привести все в первинний стан для нормальної роботи мереж будинку, а ЖЕКу не бути в стороні ( Моя хата скраю, нічого не знаю ) – за що ми платимо гроші? Начальнику ЖЕКа направити майстра для складання акту в квартирах, в яких з`явились тріщини.
16.06.2009р.
З повагою від мешканців будинку:
Додаються підписи мешканців.
Винницкое КП "Винницаводоканал"
Адрес: ул. Киевская 173
Н. п.: Винница
Индекс: 21022
Страна: Украина
Сайт: Винницаводоканал
Контактные данные, телефон, факс, email
и аффилиированные записи
открыты зарегистрированным пользователям
Хотите что-то узнать о других? Расскажите о себе!
ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ ИЛИ ВОССТАНОВИТЬ ПАРОЛЬ
ДОБАВИТЬ ПОСТИНГ
Прежде, чем заполнить форму, ознакомьтесь пожалуйста с правилами, изложенными ниже*
Ваше имя:
Ваш е-mаil:
Ваш город (страна):
Ваше сообщение (не больше 3000 символов):
Оценка:
(учитывается в счетчике положительных/отрицательных сообщений)
Приватное:
(сообщение, отмеченное этим флажком, будет доступно только для авторизованных представителей Винницкое КП "Винницаводоканал")
*Выделенные цветом поля должны быть заполнены
*Использование блога для рассылки материалов, содержащих рекламу и коммерческие предложения, запрещено. Если Вы хотите ознакомить Ваших потенциальных клиентов с Вашей продукцией или услугами, пожалуйста зарегистрируйте свою компанию в базе данных или воспользуйтесь нашими предложениями по рекламе
*Мы не гарантируем, что Ваше сообщение будет своевременно прочитано представителями Винницкое КП "Винницаводоканал"
*Ответственность за содержание сообщений их авторы несут самостоятельно
Винницаводоканал в блоге АПН
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН