Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)"


Ринок 'Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)' в Україні в 2012 р. складало суму понад 1 млн. 400 тис.грн, та порівняно з попереднім роком зросло більш ніж у 40 разів. Ринок 'Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)' є вельми привабливим, про що свідчить зростання кількості партисипантів рынку.

Зовнішньоекономічна активність в секторі 'Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)' в цілому є сбалансованою. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 695 тис.USD, що на 17% менше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається падіння запиту на вітчизняну продукцію як на внутрішньому, так і не зовнішньому ринку.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 633 тис.USD, що на 26% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
 • аналіз виробництва Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
 • моніторинг цін у сегменті Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
 • аналіз продажів Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
 • експортери Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
 • імпортери Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)

Доля продукции Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(тыс.грн.)
20112012
%
20112012
%
Смеси пищевые с какао прочие13>>2000.041.49>>200

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
тыс.USD
Импорт
тыс.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Шоколад и прочие готовые пищевые .содержащие какао: прочие: 838.18 695.93 83.0 848.76 633.64 74.7Експрес-аналіз ринку "Продукти харчові, з вмістом какао, н.в.і.у. (порошок для приготування кремів, морозива, десертів і т.п.)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН