Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)"


Ринок 'Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)' є достатньо конкурентний: виробничу активність виявляють більш ніж 80 підприємств. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)' в Україні в 2012 р. складало суму понад 624 млн. 600 тис.грн, та порівняно з попереднім роком збільшилося на 58 відсотків. Ринок 'Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)' є досить привабливим, проте і вельми конкурентним: спостерігається консолідація ринку з усуненням неконкурентноздатних підприємств.

Сектор 'Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)' в цілому є експорторієнтованим. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 6 млн. 600 тис.USD, що на 27% менше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається падіння запиту на вітчизняну продукцію як на внутрішньому, так і не зовнішньому ринку.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 491 тис.USD, що на 49% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
 • аналіз виробництва Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
 • моніторинг цін у сегменті Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
 • аналіз продажів Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
 • експортери Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
 • імпортери Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)

Доля продукции Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(тыс.грн.)
20112012
%
20112012
%
Напитки безалкогольные не содержащие молочного жира898191.00394.98624.69158.16

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
млн.USD
Импорт
млн.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Воды, включая минеральные и газированные, ...0401 - 0404 9.09 6.65 73.2 0.96 0.49 51.4Експрес-аналіз ринку "Напої безалкогольні інші, які не містять молочного жиру (напої квасні, тонізуючі на основі чайного напівфабрикату)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2020©АПН