Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)"


Ринок 'Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)' в Україні в 2012 р. складало суму понад 14 млн. 600 тис.грн, та порівняно з попереднім роком зросло більш ніж у 7 разів. Ринок 'Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)' є вельми привабливим, про що свідчить зростання кількості партисипантів рынку.

Сальдо зовнішньоторгового балансу в секторі 'Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)' в цілому є від'ємнім, проте ця ситуація не є стабільною. Експорт продукції асортиментного ряду 'Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 1 млн. 600 тис.USD, що на 57% менше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається падіння запиту на вітчизняну продукцію як на внутрішньому, так і не зовнішньому ринку.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму более 2 млн.USD, що на 19% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
 • аналіз виробництва Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
 • моніторинг цін у сегменті Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
 • аналіз продажів Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
 • експортери Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
 • імпортери Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)

Доля продукции Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(тыс.грн.)
20112012
%
20112012
%
Профили из легированной стали, окончательно обработанные или гнутые в холодном состоянии (кроме нержавеющей стали)13>>2002.0014.63>>200

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
млн.USD
Импорт
млн.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Прутки прочие из углеродистой стали: 3.71 1.61 43.6 2.51 2.04 81.5Експрес-аналіз ринку "Профілі, піддані холодній деформації та обробці у холодному станi, зі сталі легованої (крім нержавіючої)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН