Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)"


Ринок 'Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)' в Україні в 2012 р. складало суму понад 82 млн. 900 тис.грн, та порівняно з попереднім роком змінилося незначним чином. Ринок 'Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)' є стабільним, але в зв'язку з нещодавним виходом з ринку деяких виробників ситуація може швидко змінитися.

Сектор 'Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)' в цілому є експорторієнтованим. Експорт продукції асортиментного ряду 'Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 327 тис.USD, що на 43% більше у порівнянні з попереднім кварталом. Зростання кількості головних експортерів свідчить, що вітчизняна продукція користується попитом на зовнішньому ринку.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 110 тис.USD, що на 57% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
 • аналіз виробництва Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
 • моніторинг цін у сегменті Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
 • аналіз продажів Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
 • експортери Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
 • імпортери Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)

Доля продукции Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(тыс.грн.)
20112012
%
20112012
%
Проволока скрученная, тросы, кабели, шнуры плетеные и аналогичные изделия алюминиевые без электрической изоляции9555.6083.4582.9499.39

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
тыс.USD
Импорт
тыс.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Скрученная проволока, тросы, кабели, плетеные ...без электрической изоляции: 228.48 327.91 143.5 252.89 110.16 43.6Експрес-аналіз ринку "Провід багатожильний, троси, канати з алюмінію (крім дроту колючого, кабелю електричного ізольованого і т.ін.)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН