Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)"


Ринок 'Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)' в Україні в 2012 р. складало суму более 1 млн.грн, що відзначає падіння на 82 відсотків порівняно з попереднім роком. Погіршення стану супроводжується також виходом з цього сегменту ринка частини виробників, що може призвести до зміни його структури найближчим часом.

Сектор 'Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)' в цілому є експорторієнтованим. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму более 4 млн.USD, і залишився на рівні попереднього кварталу. Зменшення кількості головних експортерів за свідчить про стагнацію сектора.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 189 тис.USD, що на 59% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
 • аналіз виробництва Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
 • моніторинг цін у сегменті Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
 • аналіз продажів Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
 • експортери Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
 • імпортери Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)

Динамика производства продукции Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)
Доля продукции Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(тыс.грн.)
20112012
%
20112012
%
Фермы подъемные передвижные пневмоколесные и контейнеровозы-грузчики2150.005.771.0518.17

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
млн.USD
Импорт
млн.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Судовые деррик-краны; краны подъемные разных ...на неподвижных опорах 3.97 4.09 102.9 0.46 0.19 41.1Експрес-аналіз ринку "Ферми підіймальні пересувні на пневмоколісному ходу і крани перевантажувальні (навантажувачі портальні)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН