Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)"


Ринок 'Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)' є достатньо конкурентний: виробничу активність виявляють більш ніж 10 підприємств. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)' в Україні в 2012 р. складало суму понад 25 млн. 900 тис.грн, що відзначає падіння на 85 відсотків порівняно з попереднім роком. Погіршення стану супроводжується також виходом з цього сегменту ринка частини виробників, що може призвести до зміни його структури найближчим часом.

Сектор 'Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)' в цілому є імпортозалежним. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 688 тис.USD, що на 18% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Вітчизняна продукція сектора стає неконкурентноздатною на зовнішньому ринку або зростає внутрішній попит - за цих обставин необхідний детальний аналіз виробничого сектора.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 1 млн. 300 тис.USD, що на 31% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
 • аналіз виробництва Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
 • моніторинг цін у сегменті Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
 • аналіз продажів Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
 • експортери Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
 • імпортери Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)

Динамика производства продукции Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)
Доля продукции Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(тыс.грн.)
20112012
%
20112012
%
Элеваторы и конвейеры непрерывного действия ленточного типа391230.80173.3025.9915.00

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
млн.USD
Импорт
млн.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Машины и устройства для подъема, ...прочие: ленточные прочие: 0.84 0.69 82.1 2.00 1.40 69.8Експрес-аналіз ринку "Конвеєри та елеватори безперервної дії стрічкові (крім призначених для шахт і інших підземних робіт)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН