Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)"


Ринок 'Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)' в Україні в 2012 р. складало суму менш ніж тисячу гривнів, Ринок 'Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)' є стабільним, але в зв'язку з нещодавним виходом з ринку деяких виробників ситуація може швидко змінитися.

Сектор 'Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)' в цілому є експорторієнтованим. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 160 тис.USD, що на 81% більше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається зростання потужностей виробництва головних експортерів.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 6 тис.USD, що на 431% більше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається консолідація ринка.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
 • аналіз виробництва Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
 • моніторинг цін у сегменті Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
 • аналіз продажів Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
 • експортери Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
 • імпортери Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)

Доля продукции Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів) в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ПРОИЗВОДСТВО
число предприятий
продукция
(грн.)
20112012
%
20112012
%
Формы для литья металлов или карбидов металлов другими способами200.00146.000.000.00

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
тыс.USD
Импорт
тыс.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Опоки и изложницы; литейные поддоны; ...металлических карбидов: прочие 88.40 160.42 181.5 1.20 6.35 >>200Експрес-аналіз ринку "Форми для лиття видуванням під тиском металів і карбідів металів (крім форм для лиття видуванням чи під тиском і кокілів)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2020©АПН