Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен""


Ринок 'Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"' в Україні в 2012 р. складало суму менш ніж тисячу гривнів, Ринок 'Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"' є стабільним, але в зв'язку з нещодавним виходом з ринку деяких виробників ситуація може швидко змінитися.

Сектор 'Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"' в цілому є експорторієнтованим. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 9 млн. 300 тис.USD, що на 19% менше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається падіння запиту на вітчизняну продукцію як на внутрішньому, так і не зовнішньому ринку.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 1 млн. 800 тис.USD, що на 12% більше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається консолідація ринка.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
 • аналіз виробництва Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
 • моніторинг цін у сегменті Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
 • аналіз продажів Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
 • аналіз ЗЕД у сегменті Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
 • експортери Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
 • імпортери Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен"

Доля продукции Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен" в общем производстве в сравнении с предыдущим периодом Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
млн.USD
Импорт
млн.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Плиты для мощения, изразцы [плитки ...или без нее: 11.44 9.37 81.9 1.62 1.83 112.6Експрес-аналіз ринку "Плитки, плити для брукування, для підлог, печей і стін, керамічні неглазуровані, крім плиток типу "штальтплаттен""
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН