Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз ринку "Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)"


Ринок 'Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)' є консолідованим. Виробничі потужності зосереджені на менш ніж 10 підприємствах. Виробництво продукції асортиментного ряду 'Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)' в Україні в 2012 р. складало суму менш ніж тисячу гривнів, Ринок 'Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)' є стабільним, але в зв'язку з нещодавним виходом з ринку деяких виробників ситуація може швидко змінитися.

Сектор 'Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)' в цілому є імпортозалежним. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку. Експорт продукції асортиментного ряду 'Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму более 2 млн.USD, що на 18% більше у порівнянні з попереднім кварталом. Зростання кількості головних експортерів свідчить, що вітчизняна продукція користується попитом на зовнішньому ринку.Імпорт продукції асортиментного ряду 'Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 7 млн. 100 тис.USD, що на 20% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Исследования рынка от АПН:

Агентство Промислових Новин виконує на постійній основі:

 • дослідження рынку Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
 • аналіз виробництва Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
 • моніторинг цін у сегменті Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
 • аналіз продажів Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
 • аналіз ЗЕД у сегменті Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
підтримує та оновлює каталог:
 • виробники Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
 • експортери Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
 • імпортери Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)
а також
 • запропонує готовий бізнес-план
 • розробить актуалізований бізнес-план підприємства
 • виконає експетризу бізнес-плану чи ідеї
в сегменті Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)

Экспорт продукции в сравнении с предыдущим периодом
ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКИЕ
ПОКАЗАТЕЛИ
Экспорт
млн.USD
Импорт
млн.USD
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
4 кв. 2012 1 кв. 2013
%
Резервуары, цистерны, сосуды, баки и ...или теплотехнического оборудования: 1.69 2.00 118.5 8.86 7.11 80.2Експрес-аналіз ринку "Послуги з монтажу резервуарів, цистерн, баків, ємностей металевих (не призначених для опалювання будинків)"
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН