Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину '


Сектор 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину ' в цілому є імпортозалежним. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку.

Експорт продукції асортиментного ряду 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину ' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 64 тис.USD, що на 42% менше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається падіння запиту на вітчизняну продукцію як на внутрішньому, так і не зовнішньому ринку.

Імпорт продукції асортиментного ряду 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину ' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 419 тис.USD, що на 19% більше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається консолідація ринка.

Для повної картини необхідним є консолідований аналіз виробничої діяльності в цьому секторі.

Детальний аналіз - в дослідженнях ринка від Агентства Промислових Новин.


Опубликовать данные: Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений мякий желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з мякого желатину

Исследования рынка от Агентства Промышленных Новостей:

Баланс рынка 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину ' - это статистический анализ информации, отражающей динамику и текущее состояние рынка. Анализ основан на методе качественного и количественного анализа статистической информации по производству и экспорту импорту товаров со сведением общего баланса рынка.

Обзор рынка 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину ' предоставляет общую характеристику украинского рынка 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину '. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: производство, импорт и экспорт, уровень потребления, ценовая ситуация. Описаны основные тенденции и прогнозы развития рынка.

Индустриальный анализ предоставляет углубленный анализ украинского рынка 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину '. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: ситуация с сырьем, производство, импорт-экспорт, уровень потребления и потребительские предпочтения, ценовая ситуация. Проанализировано украинское законодательство в отношении к украинскому рынку 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину '. Приведен рейтинг предприятий-производителей, торговых марок, стран импортеров/экспортеров. Описаны тенденции и сделаны прогнозы развития рынка 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину ' в будущем.


Получить исследование "Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину "?

Пишите: info@apn-ua.com
Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Матеріали рослинного або мінерального походження для різьблення, оздоблення та вироби з цих матеріалів; вироби, виліплені або вирізані з воску, парафіну, стеарину, рослинних лаків та природних смол, пластиліну та інші виліплені або вирізьблені вироби, не включені до інших груп; оброблений м'який желатин (крім желатину товарної позиції 3503) і вироби з м'якого желатину '
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2017©АПН

parfumernayalavka

dorco pace 7 купить

parfumernayalavka.ru

Витрины и стеллажи из стекла

Галерея объектов. Стоимость услуг.

ver.in.ua

Пицца на дом минск

Отличная пицца. Широкий выбор. Быстрая доставка. Низкая цена

ok-pizza.by