Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту'


Сектор 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту' в цілому є імпортозалежним. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку.

Експорт продукції асортиментного ряду 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 3 тис.USD, і залишився на рівні попереднього кварталу. Зменшення кількості головних експортерів за свідчить про стагнацію сектора.

Імпорт продукції асортиментного ряду 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму понад 1 млн. 100 тис.USD, що на 10% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Для повної картини необхідним є консолідований аналіз виробничої діяльності в цьому секторі.

Детальний аналіз - в дослідженнях ринка від Агентства Промислових Новин.


Опубликовать данные: Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту

Исследования рынка от Агентства Промышленных Новостей:

Баланс рынка 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту' - это статистический анализ информации, отражающей динамику и текущее состояние рынка. Анализ основан на методе качественного и количественного анализа статистической информации по производству и экспорту импорту товаров со сведением общего баланса рынка.

Обзор рынка 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту' предоставляет общую характеристику украинского рынка 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: производство, импорт и экспорт, уровень потребления, ценовая ситуация. Описаны основные тенденции и прогнозы развития рынка.

Индустриальный анализ предоставляет углубленный анализ украинского рынка 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: ситуация с сырьем, производство, импорт-экспорт, уровень потребления и потребительские предпочтения, ценовая ситуация. Проанализировано украинское законодательство в отношении к украинскому рынку 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту'. Приведен рейтинг предприятий-производителей, торговых марок, стран импортеров/экспортеров. Описаны тенденции и сделаны прогнозы развития рынка 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту' в будущем.


Получить исследование "Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту"?

Пишите: info@apn-ua.com
Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові настоянки, лікери та інші спиртові напої: ром та горілка (тафія): у посудинах місткістю не більш як 2 л: інші: вартістю понад 7,9 євро за 1 л чистого спирту'
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН

Обоснование безопасности опо

Выполняем обоснования на заказ. Коллектив специалистов

safety.ru

Дизайнерская мебель на заказ

Фотографии предметов мебели и интерьеров. Дизайн помещений и мебели

modernist.by

Питьевая вода на дом

Питьевая вода. Форма заказа воды с доставкой в офис или на дом

nurli.ru