Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки'


Зовнішньоекономічна активність в секторі 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки' в цілому є сбалансованою, проте ця ситуація не є стабільною.

Експорт продукції асортиментного ряду 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 667 тис.USD, що на 14% менше у порівнянні з попереднім кварталом. В секторі спостерігається падіння запиту на вітчизняну продукцію як на внутрішньому, так і не зовнішньому ринку.

Імпорт продукції асортиментного ряду 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 641 тис.USD, що на 53% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Для повної картини необхідним є консолідований аналіз виробничої діяльності в цьому секторі.

Детальний аналіз - в дослідженнях ринка від Агентства Промислових Новин.


Опубликовать данные: Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, зєднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки

Исследования рынка от Агентства Промышленных Новостей:

Баланс рынка 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки' - это статистический анализ информации, отражающей динамику и текущее состояние рынка. Анализ основан на методе качественного и количественного анализа статистической информации по производству и экспорту импорту товаров со сведением общего баланса рынка.

Обзор рынка 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки' предоставляет общую характеристику украинского рынка 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: производство, импорт и экспорт, уровень потребления, ценовая ситуация. Описаны основные тенденции и прогнозы развития рынка.

Индустриальный анализ предоставляет углубленный анализ украинского рынка 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: ситуация с сырьем, производство, импорт-экспорт, уровень потребления и потребительские предпочтения, ценовая ситуация. Проанализировано украинское законодательство в отношении к украинскому рынку 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки'. Приведен рейтинг предприятий-производителей, торговых марок, стран импортеров/экспортеров. Описаны тенденции и сделаны прогнозы развития рынка 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки' в будущем.


Получить исследование "Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки"?

Пишите: info@apn-ua.com
Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) з пластмаси: труби, трубки та шланги, жорсткі: з полімерів вінілхлориду: безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимаьний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якої іншої обробки'
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН