Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення'


Сектор 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення' в цілому є імпортозалежним. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку.

Імпорт продукції асортиментного ряду 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 13 тис.USD, що на 49% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Для повної картини необхідним є консолідований аналіз виробничої діяльності в цьому секторі.

Детальний аналіз - в дослідженнях ринка від Агентства Промислових Новин.


Опубликовать данные: Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення

Исследования рынка от Агентства Промышленных Новостей:

Баланс рынка 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення' - это статистический анализ информации, отражающей динамику и текущее состояние рынка. Анализ основан на методе качественного и количественного анализа статистической информации по производству и экспорту импорту товаров со сведением общего баланса рынка.

Обзор рынка 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення' предоставляет общую характеристику украинского рынка 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: производство, импорт и экспорт, уровень потребления, ценовая ситуация. Описаны основные тенденции и прогнозы развития рынка.

Индустриальный анализ предоставляет углубленный анализ украинского рынка 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: ситуация с сырьем, производство, импорт-экспорт, уровень потребления и потребительские предпочтения, ценовая ситуация. Проанализировано украинское законодательство в отношении к украинскому рынку 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення'. Приведен рейтинг предприятий-производителей, торговых марок, стран импортеров/экспортеров. Описаны тенденции и сделаны прогнозы развития рынка 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення' в будущем.


Получить исследование "Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення"?

Пишите: info@apn-ua.com
Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Тканини з шовку або з відходів шовку: тканини інші, з вмістом шовку або відходів шовку не менш як 85 мас.%, крім шовкових гребеневих пачосів (бурети): епонж, хабутай, хонан, чесуча, кора та аналогічні далекосхідні тканини з натурального шовку (не змішані з гребеневими шовковими пачосами, іншими шовковими відходами або іншими текстильними матеріалами): інші: полотняного переплетення'
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2017©АПН