Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку'


Сектор 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку' в цілому є імпортозалежним. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку.

Експорт продукції асортиментного ряду 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 44 тис.USD, що на 29% більше у порівнянні з попереднім кварталом. Зростання кількості головних експортерів свідчить, що вітчизняна продукція користується попитом на зовнішньому ринку.

Імпорт продукції асортиментного ряду 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 420 тис.USD, що на 41% більше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора неконкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Для повної картини необхідним є консолідований аналіз виробничої діяльності в цьому секторі.

Детальний аналіз - в дослідженнях ринка від Агентства Промислових Новин.


Опубликовать данные: Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку

Исследования рынка от Агентства Промышленных Новостей:

Баланс рынка 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку' - это статистический анализ информации, отражающей динамику и текущее состояние рынка. Анализ основан на методе качественного и количественного анализа статистической информации по производству и экспорту импорту товаров со сведением общего баланса рынка.

Обзор рынка 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку' предоставляет общую характеристику украинского рынка 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: производство, импорт и экспорт, уровень потребления, ценовая ситуация. Описаны основные тенденции и прогнозы развития рынка.

Индустриальный анализ предоставляет углубленный анализ украинского рынка 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: ситуация с сырьем, производство, импорт-экспорт, уровень потребления и потребительские предпочтения, ценовая ситуация. Проанализировано украинское законодательство в отношении к украинскому рынку 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку'. Приведен рейтинг предприятий-производителей, торговых марок, стран импортеров/экспортеров. Описаны тенденции и сделаны прогнозы развития рынка 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку' в будущем.


Получить исследование "Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку"?

Пишите: info@apn-ua.com
Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Скловолокно (включаючи скловату) та вироби з нього (наприклад нитки, тканини): інші тканини: завширшки понад 30 см, гладкого вироблення, з поверхневою щільністю не більше 250 г/кв. м, з ниток лінійної щільності не більш як 136 текс на одиничну нитку'
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2017©АПН

Столовые сервизы Чехия на 12 персон

Ищете Столовые сервизы? Сравните цены и сэкономьте

posuda-v-nn.ru

http://brus-sdm.ru

Проекты домов. Продажа бруса и бревна

brus-sdm.ru

Традиционные осетинские пироги

Пироги, шашлыки, салаты, напитки. Доставка осетинской выпечки

vezem-pirog.ru