Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 

Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075'


Сальдо зовнішньоторгового балансу в секторі 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075' в цілому є від'ємнім. Така ситуація зберігається зокрема на протязі останніх півроку.

Експорт продукції асортиментного ряду 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075' з України в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 633 тис.USD, що на 31% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Конкурентоздатність вітчизняної продукціі даного сектору на зовнішньому ринку падає.

Імпорт продукції асортиментного ряду 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075' в Україну в 1 кв. 2013 р. складав суму дещо більше ніж 777 тис.USD, що на 60% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Українська продукція сектора конкурентноздатна на внутрішньому ринку.

Для повної картини необхідним є консолідований аналіз виробничої діяльності в цьому секторі.

Детальний аналіз - в дослідженнях ринка від Агентства Промислових Новин.


Опубликовать данные: Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075

Исследования рынка от Агентства Промышленных Новостей:

Баланс рынка 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075' - это статистический анализ информации, отражающей динамику и текущее состояние рынка. Анализ основан на методе качественного и количественного анализа статистической информации по производству и экспорту импорту товаров со сведением общего баланса рынка.

Обзор рынка 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075' предоставляет общую характеристику украинского рынка 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: производство, импорт и экспорт, уровень потребления, ценовая ситуация. Описаны основные тенденции и прогнозы развития рынка.

Индустриальный анализ предоставляет углубленный анализ украинского рынка 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075'. Рассмотрены основные факторы, которые влияют на рынок: ситуация с сырьем, производство, импорт-экспорт, уровень потребления и потребительские предпочтения, ценовая ситуация. Проанализировано украинское законодательство в отношении к украинскому рынку 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075'. Приведен рейтинг предприятий-производителей, торговых марок, стран импортеров/экспортеров. Описаны тенденции и сделаны прогнозы развития рынка 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075' в будущем.


Получить исследование "Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075"?

Пишите: info@apn-ua.com
Експрес-аналіз зовнішньоекономічної діяльності на ринку 'Прутки та бруски гарячекатані, вільно укладені в бунти, вироблені із заліза або нелегованої сталі: інші: з круглим поперечним перерізом діаметром менш як 14 мм: інші: з масовою часткою вуглецю 0,25 % або більше, але не більш як 0,0075'
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2018©АПН

sami-stroim

Новости альтернативного дизайна

sami-stroim.ru

Реклама в подъездах жилых домов

Изготовление и размещение рекламы на транспорте

reklama-na-podezdah.su

Морские контейнерные перевозки

Правила перевозки опасных грузов

ruslog.ru