Исследование рынков с любой степенью детализации
Агентство Промышленных Новостей - Контакты Agency of Industrial News АПН
Агентство Промышленных Новостей Агентство Промышленных Новостей
Поиск по сайту  
Агентство Промышленных Новостей
Номенклатуры и классификаторы продукции
Агентство Промышленных Новостей
market review
Вход для подписчиков
Проект SuccessCRM
АПН
АПН
АПН
О компании
О компании
Методики
Методики
Бизнес-пакеты
Бизнес-пакеты
Бизнес-планирование
Бизнес-планирование
Архив аналитики
Архив аналитики
Контакты 
Контакты 

Промышленные
выставки 
<br>Промышленные<br>выставки 
Ключевые слова: ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341    


Заказать базу данных предприятийдемо-версия Базы данных предприятий Украины

ООО "ВЕТКО-К"

Зарегистрировать компанию!
ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
  ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341просмотров: 579ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341 сообщения: +0 -0ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341 изменитьВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341 добавить прайс

ООО "ВЕТКО-К" о себе:

Білково-вітамінні добавки для тварин та птиці, кормові добавки: амінокислоти, ферменти, підкислювачі, ароматизатори, вітаміни та ін; обладнання: поїлки, годівниці, лампи ІЧ, системи утримання, інш.

Пропонуємо Вашій увазі мінерально-вітамінні добавки виробництва ТОВ „Ветко-К”.
Для рентабельного та технологічного ведення тваринницької галузі велике значення має організація повноцінної годівлі, адже приблизно 70% витрат складають витрати на корми.
З метою забезпечення потреб як окремих господарів, так і великих господарств якісними та безпечними кормами була створена компанія «Ветко-К», основним напрямком діяльності якої є виробництво білково-вітамінних добавок (БВД) та мінерально-вітамінних добавок (МВД) для сільськогосподарських тварин та птиці.
Основний акцент у роботі при цьому було зроблено на безпечність продукції. Якщо поняття якості на сьогоднішній день стало аксіомою для більшості компаній кормової індустрії, то критерій безпечності не завжди дотримується. В гонитві забезпечення високої продуктивності досить часто використовуються кормові антибіотики та інші штучні стимулятори росту.
Втілення передових досягнень сучасної науки та практичного досвіду у продуктах компанії «Ветко-К» дозволило повністю відмовитись від будь-яких стимуляторів росту. До складу наших білково-вітамінних добавок входять тільки перевірені якісні компоненти, які є природними для організму.
Спеціально розроблені рецептури кормів дозволяють готувати безпосередньо в умовах господарства на основі власної зернової бази збалансовані комбікорми для всіх видів тварин та птиці з врахуванням їх віку та фізіологічного стану.
Основною метою діяльності компанії є забезпечення високої прибутковості у підприємств-клієнтів. Для досягнення цієї мети ТОВ «Ветко-К» не просто пропонує своїм клієнтам кормові добавки власного виробництва, а й дає рекомендації по їх оптимальному використанню. Завдяки власному виробництву є завжди можливість підкоректувати раціони годівлі під кормову базу господарства, яка може з якихось причин змінитись.
Чисельні дослідження кормової бази господарств з різних регіонів України дають можливість розробляти раціони комбікормів з оптимальною забезпеченістю поживними речовинами. А постійний моніторинг та аналіз кормових добавок, які використовуються в Україні та за кордоном дозволяє підбирати тільки ті з них, що мають максимальний ефект на продуктивність тварин та не чинять шкідливої дії на організм тварин та людини.
Основною ж відмінністю кормових добавок компанії «Ветко-К» є відсутність штучних стимуляторів росту (антибіотиків, гормонів і т.п.) і наявність у їх складі пробітиків – компонентів, які забезпечують колонізацію кишечнику тварин з перших порцій корму корисною мікрофлорою, та пребіотиків – речовин, що сприяють розвитку корисної мікрофлори кишечнику.
Завдяки всім цим факторам та вдало підібраним компонентам є можливість отримувати високоякісну продукцію, яка, згідно відгуків клієнтів, має гарні смакові якості.
А максимальне використання якісної вітчизняної сировини та ноу-хау компанії дозволяють робити продукцію доступною споживачу за рахунок відсутності митних зборів та транспортних витрат, які значно здорожують аналогічну продукцію зарубіжного виробництва.
Крім того, спеціалісти компанії «Ветко-К» проводять постійний моніторинг за поголів’ям господарств-клієнтів, слідкують за епізоотичним станом. При необхідності, розробляють програми профілактики та лікування тварин, консультують та допомагають у виборі ветеринарних препаратів.
Завдяки тісним зв’язкам з вітчизняними та зарубіжними партнерами по обслуговуванню сільськогосподарських підприємств є можливість допомагати господарствам у виборі оптимальних технологій утримання та годівлі тварин.
Завжди раді Вам допомогти та відповісти на додаткові запитання, які можуть у Вас виникнути


ООО "ВЕТКО-К"

ООО "ВЕТКО-К"
Адрес: пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
Н. п.: Киев
Индекс: 03127
Страна: Украина
Телефон: (044) 5876058, 2513253
email и другие данные (в том числе по аффилиированным предприятиям) открыты только зарегистрированным пользователям
РАСКРЫТЬ ИНФОРМАЦИЮ
Хотите что-то узнать о других? Расскажите о себе!
ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ ИЛИ ВОССТАНОВИТЬ ПАРОЛЬ
ИСКАТЬ:   предприятие  >>>    продукцию  >>>
СООБЩЕНИЕ В БЛОГ
"ООО "ВЕТКО-К""
Ваше имя:
Ваш е-mаil:
Ваш город (страна):
Ваше сообщение (не больше 3000 символов):
Оценка:
Приватное:
Выделенные цветом поля должны быть заполнены
Нажав на кнопку "Отправить", Вы подтверждаете Ваше согласие с условиями Соглашения об использовании сервиса
 
Пользовательского поиска
ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
CПРАВОЧНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:   Классификатор ДКПП -  Классификатор ТН ВЭД -  Телефонные коды Украины -  Телефонные коды СНГ -  Почтовые индексы Украины 
ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341ГДЕ МЫ?...ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
начало ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341 база данных ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341 компания id223910
ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341БОЛЬШЕ ДАННЫХ?...ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
экспресс-диагностика рынка
ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341ВЕТКО К Киев пр-т 40 лет Октября 93, оф.341
Спасибо за интерес к компании АПН.
Все вопросы Вы можете задать нам по e-mail: info@apn-ua.com


info@apn-ua.com     
  2001-2017©АПН